در این بخش ما به سوالات پرسیده شده کاربران پاسخ داده ایم:

مراحل اخذ نمایندگی از فرش کارپت به چه صورتی است؟

  • در صورت مواجه با هر گونه مشکل فنی با واحد پاسخگویی به شکایات مشتریان با شماره تماس 021-5555555 آقای کارپتی تماس حاصل فرمایید.

چطور می توانم از خدمات پس از فروش محصولات آگاهی پیدا کنم؟

  • در صورت مواجه با هر گونه مشکل فنی با واحد پاسخگویی به شکایات مشتریان با شماره تماس 021-5555555 آقای کارپتی تماس حاصل فرمایید.

چگونه می توانم محصولی را سفارش دهم؟

  • می توانید به جز این که مراجعه حضوری دارید، کاتالوگ محصولات را در سایت نیز مشاهده کنید. در صورتی که محصولی مورد پسند شما بود می توانید آن را انتخاب کرده و طی تماس یا ارسال ایمیل آن را سفارش دهید. به شما مژده می دهیم که به زودی فروشگاه اینترنتی فرش کارپت هم راه خواهد افتاد و می توانید کلیه خریدهای خود را به صورت اینترنتی انجام دهید.

تابلو فرش ماشینی چیست ؟

  • محصول تابلو فرش ماشینی در واقع فرشی است که درارای طرح های خاص و متفاوت از فرش ماشینی است . تابلو فرش را درقابی زیبا و چوبی محصور می کنند وآن را در گوشه ای از خانه بر روی دیوار نصب می کنند . تابلو فرش ماشینی همانند فرش ماشینی به دسته بندی 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه تقسیم می شود .

آیا اگر محصولی را خریداری کردم و از آن ناراضی بودم امکان برگشت محصول وجود دارد؟

  • متاسفانه امکان برگشت کامل محصول برای ما وجود ندارد و شما تا 72 ساعت می توانید محصولی که مورد پسند شما قرار نگرفته را تعویض کنید.

فرش دستبافت گونه چیست ؟

  • مردم جهان و مخصوصا ایران چون علاقه خاصی به فرش دستبافت دارند ، همیشه دوست دارند فرش هایی در خانه شان باشد که دستبافت است یا حداقل شبیه فرش دستبافت باشد . فرش دستباف هزینه بالای دارد و برخی ها قادر به خرید چند تخته از آن را ندارند برای همین تولید کنندگان فرش ، فرش هایی می بافند که دارای بافت ریز هستند و شباهت زیادی به فرش دستبافت دارند . فرش دستبافت گونه به فرش 1000 شانه ماشینی و فرش 1200 شانه ماشینی می گویذد که داری بافت ریز هستند و شباهت بسیاری به فرش دستبافت دارند . قیمت فرش دستبافت گونه نسبت به فرش دستبافت کمتر است و به همین دلیل مشتریان از فرش ماشینی دستبافت گونه استقبال می کنند .

فرش پازیریک چیست ؟

  • فرش پازیریک در واقع کهن ترین فرش جهان است که در سال 1327 شمسی در روسیه و در منطقه سیبری کشف شد . در این سال برخی از باستان شناسان و کارشناسان علم تاریخ به همراه چند تن از اساتید و پروفسور این علم در منطقه سیبری فرشی را کشف کردند که ادعا می کنند که مربوط به ایران است و در زمان هخامنشی بافت ان انجام شده است .